+90 (532) 497 82 20
REZİDANS 14 PROJE KONSEPTİ
Rezidan 14 Proje Konsepti

MODA, LEZZET VE EĞLENCE İLE BİRLEŞEN KUSURSUZ BİR YAŞAM ALANI.

İyi bir yaşam alanı; olanaklarıyla hayatı kolaylaştırmalıdır, tıpkı Rezidans 14’ün 14 Burda AVM’ye entegre yapısı gibi. Alışveriş merkezinde bulunan 125 mağaza, 8 sinema salonu, kafe ve restoranların yanı sıra kültür sanat etkinlikleri ile miniklere özel aktiviteler kentin yeni merkezinde sizlerle. Dilerseniz akşam yemeğinizi burada yiyebilir, en sevdiğiniz markaların kreasyonlarını inceleyebilir ya da kültür sanat etkinlikleriyle keyfinize keyif katabilirsiniz.

HAYATIN MERKEZİNDE RAHATLAYIN, SİZE ÖZEL KONFORUN TADINI ÇIKARIN.

Mutlu bir yaşam için tüm detayların incelikle hazırlandığı Rezidans 14, minimalist tasarımın yalınlığını muhteşem dinlenme alanlarıyla buluşturuyor. Kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar ve masaj odası gibi alanlarda günün tüm yorgunluğunu atabilir, size özel ayrıcalıkların keyfi ile yeni güne başlayabilirsiniz.Rezidan 14 Proje Konsepti

Rezidan 14 Proje Konsepti
Rezidan 14 Proje Konsepti

SADECE FITNESS SALONU DEĞİL, DİNAMİK BİR YAŞAMIN MERKEZİ.

Prestijli bir yaşam merkezinin en önemli unsurlarından biri de size özel, ayrıcalıklı bir spor kompleksinin varlığıdır. Rezidans 14, size sadece şık ve kaliteli bir konut vadetmiyor aynı zamanda dinamik bir yaşam biçimini yanı başınıza getiriyor. Dilediğiniz zaman spor yaparak hem sosyalleşebilir hem de formunuzu korumaya devam edebilirsiniz.