Doğaya da Yakın!

Rezidans14 Doğaya Yakınsınız

İnsanlar yaşam alanlarını özenle, titizlikle seçer. Seçtikleri yaşam alanı ev ve iş yerlerini oluşturur. Zamanlarının çoğunu evlerinde geçiren bireyler, evden çalışan kişiler ev yaşam alanlarına daha çok önem verebilir. Seçtikleri dairelerin güvenlikli olmasını ister.

 Çevresinin hem doğaya hem şehir hayatına yakın olmasını tercih eder. Fakat tüm bu özellikleri bir arada barındıran yaşam alanlarını bulmak günümüzde bir hayli zorlaştı.

 Rezidans14 Hakkında Bilgiler

 Bolu ili Türkiye’nin hem şehir özelliklerini hem de doğa güzelliklerini barındıran şehridir. Bolu’da yaşayanlar için fark yaratan özellikleriyle yeni bir yaşam alanı kuruldu. Bu yaşam alanı Rezidans14 farkıyla insanlara sunuldu. 

 Rezidans şeklindeki dairelerde yaşadığınızda kendinizi sanki farklı bir ülkede yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz. Aynı zamanda güvenlik bu tarz dairelerde özenle firma tarafından düşünülmüş. Bu özellik de kişilerin tercih sebebini oluşturmaktadır. 

 Proje tasarımını ve planlamaları incelediğinizde örnek daireyi görmek için sabırsızlık hissedeceksiniz. Dünya standartlarına uygun şeklinde tasarlanmış evler sınırsız ayrıcalıklarla konforlu yaşamı sunuyor. 

 Ayrıca ödeme kolaylığını da müşterilerine vermektedir. Bu daireler için 48 ay ve 60 ay vadeli ödemelerle kolaylıkla ayrıcalıklı evlere sahip olabilirsiniz.

 Firmanın www.rezidans14.com sitesini inceleyerek sadece rezidans dairelerinden oluşmadığını göreceksiniz. Alanın büyüklüğü sosyal alanlar ile değerlendirilmiş durumdadır. Bu sosyal alanları ihtiyaç duyulan yüzme havuzları, otopark alanları, çocuk yüzme havuzları, spor salonları gibi toplu yaşam standartları oluşturmuştur.

 Bu sayede evinizin bahçesinden çıkmadan adeta ayrı bir şehirde yaşayabileceksiniz. 

 Rezidans14 İle Kolay Yaşam

Rezidans14 firmasının kurmuş olduğu bu daireler yaşam alanını şehirleştirmiş durumdadır. Çünkü Bolu’da bulunduğu bölge ve konum itibari ile şehrin göbeğinde yer almaktadır. Şehir yaşantısını evinizin alanından çıkmadan yaşayabiliyorsunuz. 

 Bu özellik ile birlikte doğal güzellikler de unutulmamış durumdadır. Bolu’nun doğal güzelliklerine yakınlık konumu ile insanların dikkatini çekmektedir. Çünkü bazı bireyler yaşam alanlarının sadece şehir hayatından ibaret olmasını istemez. Doğal güzellikler ile yürüyüş yapacakları, nefes alabilecekleri yeşillik alanların da olmasını tercih eder. 

 İşte firmanın evleri her ikisini de başarmış durumdadır. Sanki bir taraf şehir hayatını veriyor bir tarafta doğayı sunuyor. Çünkü bilinmelidir ki her yaşa hitap eden alanlar kolay yaşam sunarken sadece şehir hayatından ibaret değildir. Doğa da bunun bir parçasıdır. 

 Rezidans14 İle Sosyal Hayat

 İnsanlar için şehir hayatı, doğal hayat önemli olduğu kadar sosyal hayat da önemlidir. Yaşam alanlarında bu üç olgunun da bir arada bulunduğu evler alanı ve konumu itibariyle firma tarafından çok avantajlı değerlendirilmiştir. 

 Tek yapmanız gereken www.rezidans14.com sitesine girerek ayrıcalıklarla üretilmiş örnek daireyi görmektir. Aynı zamanda sitede rezidansın nasıl tasarlandığı içeriklerinde neler barındırdığı da yer almaktadır. Bu sayede de bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 Firmanın sosyal yaşamı nasıl sağladığı merak konusudur. Firma üretmiş olduğu rezidans daireler ile sosyal yaşamı doğayla iç içe ve huzurlu yaşam alanı ile basit bir şekilde sağlamıştır. Rezidans alanı içinde bulunan toplu yaşam alanları da sosyal yaşamı sunmaktadır. 

 Özel dinlenme alanları, jakuzi salonları, fitness salonları, yüzme havuzları, buhar odası ve hamam alanları ile sadece rezidans dairesine sahip olmuyorsunuz. Aynı zamanda da bu toplu işlevler ile sosyal yaşamınızı zenginleştirme fırsatı yakalıyorsunuz.