Rezidans14’te Yaşamanın Avantajları!

ev

Bolu‘nun ilk ve tek rezidansı; Rezidans14! Yaşam alanınız için sahip olmanız gereken tüm avantajları gözden geçirin. Belki aklınıza gelmeyen ya da atladığınız ancak yaşam standartınızı çok daha yukarı taşıyacak bir olanak olabilir. Biz Rezidans14 olarak hiçbir detayı atlamadık ve yaşam alanınızın ihtiyacı olan tüm avantajları sizin için tasarladık!

avantaj

Neden Rezidans14’ün Avantajları Tercih Edilmeli?

Günümüzde modern kent yaşamında rahatlık yanında konfor da önem kazanmaktadır. Modern şehirli insanlar daha minimal tasarımlı ve ferah mekanlarda yaşamayı tercih etmektedirler. Bu nedenle Rezidans 14 şık, ferah ve sade tasarımıyla modernliğini iç ve dış mekanda yansıtmaktadır. Geniş bir alana kurulan Rezidans 14, pek çok sosyal alanı ile ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Sosyal alanın evimize yakın olmasının günlük yaşamı koşturmaca içinde geçen şehir insanı için önemi bilinmektedir. Rezidans 14’ün avantajlarından biri olan fitness salonundan , masaj salonuna kadar ihtiyaç duyabileceği tüm sosyal yaşam alanları konforunuz için tasarlandı.

Rezidans 14 te yer alan sosyal yaşam avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kapalı yüzme havuzu ve kapalı çocuk havuzu
  • Hamam sauna ve buhar odaları
  • Jakuzi
  • Masaj Salonu
  • Fitness Salonu
  • Açık ve Kapalı Otopark
  • Dinlenme Alanları

Rezidans14’te Bulunan Daire Çeşitleri

Rezidans 14 projesinde temelde minimal bir tasarım ön plandadır. Yüksek tavanlı dairelerde ferah bir ortam sunulmaktadır. Daireler ihtiyacınıza yönelik tasarlanmıştır. Hem yaşam alanı hem de ofis alanı olarak tasarlanan daireler bulunmaktadır.

ev

Tek kişilik 1+0 veya 1+1 daireler, küçük aileler için 2+1 daireler gibi seçeneklerle birlikte, daha geniş alanları tercih eden ya da ihtiyaç duyanlar için 3+1 veya 4+1 dairelerimiz sizleri bekliyor! Dairelerimizde yer alan geniş bakış açısı imkânı ve tavan yüksekliği yaşam alanınızı daha ferah hâle getirmek için tasarlandı.

Yalnızca doğaya ve sosyal yaşama yakınlığı ile değil; ses yalıtımı ve ısı yalıtımı gibi konforunuzu sağlamak için özel olarak tasarlanan olanaklara da Rezidans14’te rastlayabilirsiniz! Sizin ve aracınızın güvenliği için oluşturduğumuz güvenlik önlemlerinin yanı sıra kapalı ve açık otopark imkânı da sizi bekliyor! Detaylı bilgi almak için tıklayın!