Türkiye’de Rezidans Kavramı

Rezidans14 Bolu’da yeni bir yaşam alanı oluşturmuştur. Sosyal yaşam, tabiat, alışveriş, spor gibi etkinliklerin tümü aynı yerdedir. Kaliteyi ve farklılığı bir arada sunan yaşam alanıdır. 30.000 m2’lik alanda sadece konut değil ayrıcalıklı bir yaşam alanı oluşturulmuştur. Yaşam alanı insanların kalitesini ortaya koyar. Tıpkı bir kartvizit gibidir. Rezidans14 kişilere farklı ve özel olma imkânı sunmaktadır.

 Rezidans14 Ev Konforu

 Konforun, sosyal yaşam ile birleştiği, hayallerin ötesinde bir kompleks oluşturulmuştur. Farklı büyüklükteki konutlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Tüm dairelerde aynı kalite ortaya konmuştur. Üstelik yüksek tavanlı inşa edilen konutlar, ferah mekânlar oluşturmaktadır. Evlerin penceresinden görülen orman manzarası ise evlerin güzelliklerini arttırmaktadır.

 Sosyal Hayat

 Kapalı otopark alanları ile araçlarında güven içinde olması sağlanır. Hem hırsızlık gibi olayların önüne geçilmiş olur hem de hava şartlarına karşı araçlar korunur. Rezidans14, konut kavramının vücut bulmuş halidir. Evinden çıkan kişi ister tabiatın içinde gezinti yapar isterse alışveriş merkezinde alışverişini tamamlar. Sosyal hayat ise rezidansın hemen yanında bulunur. Rezidanslar ile bağlantılı olan AVM ile sinema salonlarına ulaşım çok kolaydır.

 Kolay yaşam için adres Rezidans14 olmaktadır. Evinizden çıkıp, dostlarınızla kahve içebileceğiniz veya yemek yiyebileceğiniz yerlere ulaşabilirsiniz. Tüm mağazaların yer aldığı AVM içerisinde ise alışveriş yapmak keyif olacaktır. Huzurlu ve keyifli bir yaşamın adresi ise Rezidans14 olmaktadır. Günlük koşuşturmanın içinde eve geldiğinizde her şey bir adım uzağınızda olacaktır. Evinizde huzuru, çevrenizde tabiat ve yakınızda alışverişi bulabilirsiniz. İhtiyaç duyulan her şey aynı ortam içerisinde konumlanmıştır.

 Spor Kompleksi 

 Spor kompleksi ise güne zinde başlamanıza destek olabilir. Dünya standartlarında inşa edilen bu rezidanslarda harika bir spor kompleksi bulunur. Sağlıklı ve mutlu bir yaşamın kapılarını size bu spor alanı açacaktır. Esas Gayrimenkul inşaat sektöründeki tecrübesini bu proje ile zirveye taşımıştır. Mutlu bir yaşam için doğru konumlandırılmış bir projedir. Fitness salonu, kapalı yüzme havuzu bulunur.

 Kapalı çocuk havuzu ile çocuklarda düşünülmüştür. Ayrıca hamam, sauna, buhar odası, jakuzi gibi sağlıklı ve keyifli mekânlarda oluşturulmuştur. Dinlenme alanlarında ise günün yorgunluğunu üzerinizden atma şansınız vardır. Hayatın merkezinde ama karmaşadan uzak bir yaşam konut sahiplerini beklemektedir.