Yaşamınızı Kolaylaştırın!

Rezidans14 Yaşamı Nasıl Kolaylaştırır?

Yaşam alanının keyifli bir ortam olması insanın iç huzurunu da arttıran bir durumdur. Kişi eve geldiğinde yorgunluğunu atabileceği bir keyfin içinde olursa bu yaşam kalitesine yansır. Oturduğunuz evin kalitesi, kişisel kalitenizin de bir aynası olacaktır. Pek çok rahatlığın elinizin altında olması büyük bir ayrıcalıktır. Spor salonundan yararlanmak veya tabiatta zaman geçirmek ve tüm bunları aynı ortamlarda yapabilmek önemlidir.

 Rezidans14 Nedir?

 Rezidans14 Bolu’nun yeni yükselen kaliteli yaşam merkezidir. Bolu’nun en prestijli yaşam alanlarından bir tanesidir. Bu proje sadece bir konut değil, yaşam tarzı sunmaktadır. Hayatın koşuşturması kişilerin ihtiyaçları için uzak yerlere gitmesine olanak vermemektedir. Bu projede ise her şey elinizin altında olacaktır. Rezidans14 30.000 m2’lik bir alana konumlandırılmıştır. Bu geniş alan içerisinde de pek çok aktivite yer alır.

 30.000m2’lik alan içerisinde ise dairelerin dışında, hamam, sauna, fitness salonu bulunur. Ayrıca kapalı yüzme havuzu, masaj odaları ile keyifli bir mekan sunulmaktadır. Araçların güvenle bırakabileceği kapalı otopark ve açık otopark yerleri vardır. Modern yaşam ve tabiat alanı bu yerde iç içe geçmiş durumdadır. Ailelerle birlikte keyifli zamanların paylaşılabileceği harika mekânlar sunar.

 Rezidans14 Konutların Özellikleri 

 Konutların içinde bulunduğu orta son derece keyiflidir. İstediğiniz pek çok şey bir adım uzağınızda bulunur. Ayrıca evlerin iç dizaynı özen gösterilerek hazırlanmıştır. İç dizaynının kullanışlı olması yerleşim açısından da rahatlık sunar. Yüksek tavanlı daireler, kişilere ferah bir yaşam alanı sunar. Konutlardan görülen doğa manzarası ise ayrı güzellik katmaktadır. Dağ manzaralı konutlar ile harika bir yaşam alanı yaratılmıştır.

 Sosyal Yaşam 

 Daireler 0+1, 1+1, 2+1,3+1 ve daha büyük daireler olarak satışa sunulmaktadır. Farklı ihtiyaç ve bütçelere göre seçme şansı sunulmaktadır. Daireler yapısı dışında sunulan dinlenme alanları güne keyifli başlamanıza veya bitirmenize yardımcı olacaktır. Kolay yaşam oluşturmak için AVM konutlara entegre edilmiştir.

 Alışveriş merkezinin hemen yanı başınızda olması büyük bir kolaylık sunmaktadır. Çok uzak bir mesafeye gitmeden yakın yerdeki AVM ile alışveriş konforu yaşarsınız. Pek çok mağazanın yanı sıra sinema salonları ile sosyal hayat şansınız olur. Kültür sanat etkinlikleri ise ayağınıza getirilmiştir. Kafeler ve restoranlarda çeşitli lezzetleri tatma imkânı bulabilirsiniz. Kahvenizi yudumlayarak sohbet etme şansı yakalarsınız. Ayrıca dost ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçireceğiniz yerler vardır.