Yeni Ev Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

ev

Bolu’da yeni bir ev alırken dikkat ettiğimiz pek çok nokta bulunmaktadır. Ancak herkes için bu etkenler değişkenlik gösterebilmektedir. Genel olarak dikkat edilen, öncelik olarak sayılan etkenlerden kısaca bahsetmek gerekirse; hepimiz okulumuza, iş yerimize daha yakın bir evde yaşamak isteriz. Dolayısıyla bir evin konumu neredeyse herkes için çok önemlidir!

Elbette yalnızca konumu değil; bütçemize göre sağladığı imkânlar, mutfağı, banyosu, oda genişliği, otoparkı, sosyal alanlara uzaklığı gibi önceliklerimiz vardır. Gelin bu yazıda yeni ev alırken neden Rezidans14’ün öncelikli olduğunu inceleyelim!

Bir Evden Daha Fazlası: Rezidans14!

Bolu’da kalite konforu bir arada bulabileceğiniz yeni yaşam konsepti Rezidans 14’ün detaylı düşünülmüş alan planlaması, doğayla iç içe; sağlıktan spora, yüzmeden sosyal hayata kadar her şeyi ayağınıza getiriyor. Eşsiz yaşam alanınızda aileniz ve sevdiklerinizle ister içerde ister dışarda bulunan sosyal olanakların tadına vararak kendinize mutluluk armağan edebilirsiniz. Sahip olduğunuz kaliteyi güvenli yapı ayrıcalığında içiniz rahat yaşayabilirsiniz!

ev

Yeni sistem yaşam alanlarının sahip olduğu en yüksek kalite işçilik, teknik incelikler sizin için tasarlandı. Rezidans 14 sağlıklı ve deprem güvenlikli olarak 30000 metrekare civarında bir alanda konumlandırılmıştır. 116 daire, 11 kattan oluşan Rezidans14 hem işyeri hem de yaşam alanı fırsatı sunuyor.

Konumu sayesinde “Düşündüğünden Daha Yakın!” mottosuyla hayatınızda olması gereken imkânları bir arada topluyor. Bolu’nun birçok milli park ve doğa alanına birkaç km uzaklıkta yer almasıyla doğaya, Sınırları içinde 14Burada Avm’nin yer almasıyla sosyal yaşama yakınlığı öne çıkıyor. Ayrıcalıklı yaşam için dairelerin hepsinde geniş açı ön planda tutularak olabildiğince doğa, dağ manzarasına hakim olabilmesine özen göstererek ferah bir yaşam alanını sizler için tasarladık!

ev

Rezidans14 ve Sosyal Hayat!

Sosyal yaşam yeni bir ev alırken öncelikleriniz arasında olmalı, yaşam alanınızın size sunduğu imkânlar bir evi yaşam alanından daha fazlası hâline getirebilir. Fitness Merkezi, Spa ve Masaj Olanakları, Çocuklar ve Yetişkinler için kapalı havuz gibi pek çok ayrıcalık tercihlerinizi gözden geçirmenize yardımcı olabilir! Ayrıca az önce de bahsettiğimiz gibi 14Burada Avm’nin sınırları içinde yer alması istediğiniz her markanın size yalnızca beş dakika uzaklıkta kalmasını sağlıyor! Üst kalite mimari, gelişen teknolojiye uygun ekipmanlarla donatılmış mutluluk, huzur ve konforu aynı anda bulabileceğiniz klas yaşam alanı için sizi de bekliyoruz.

Rezidans 14 Kat Planları

Her zevk ve ihtiyaca cevap verebilecek şekilde planlanan Rezidans 14 de kat planları, 1+0, 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 şeklinde planlanmıştır. Arzu ettiğiniz yaşam alanını seçebilir ömür boyu ayrıcalığın farkını yaşayabilirsiniz. Tüm daireler de muhteşem manzaranın tadına doyamayacaksınız! Dairelerde kapı pencere özelliklerinden, döşemelere, ankastre seçimlerine kadar özenle çalışarak sizler için ayrıcalık kazandırılmıştır. Geniş ferah odalar, konforlu salon asansörden jeneratöre tüm teknik incelikler kalite standartlarına uygun kullanılmıştır. Taban ve tavan döşemelerinden ışıklandırmaya her ayrıntı düşünülerek sizler için tasarlanmıştır.

Daire Fiyatları

 Konfor ve kalitenin adresi Rezidans 14  daire fiyatları en uygun şekilde belirlenmiş olup, 48 ay vadeli olarak satışa sunulmuştur. Dairenize %25 peşinat, 48 ay vade ve %40 peşinat 60 ay vade ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ayrıca hazırlanmış olan örnek dairemizi görerek kararınızı netleştirebilirsiniz!

ev

Siz de yeni bir ev alırken dikkat etmeniz gerekenleri göz önünde bulundurarak her ihtiyacınıza cevap vermek için tasarlanmış Rezidans14’ü tercihlerinizin önüne alabilirsiniz! Yaşam alanınız için en iyisi, bir evden daha fazlası!